Prostory k pronájmu
Infolinka: 605 520 417
Obchody
V této době jsou všechny tyto prostory obsazeny.
Kanceláře
V této době jsou všechny tyto prostory obsazeny.
Byty
V této době jsou všechny tyto prostory obsazeny.

Přímý majitel nabízí k pronájmu atraktivní kanceláře, obchody, sklady i luxusní byty.  Naše akciová společnost Realfina a.s. se zabývá pronájmem vlastního nemovitého majetku s tím, že se o všechny budovy i o nájemníky sama stará. Na dalších stránkách se budeme věnovat našim nemovitostem, které důvěrně známe a s kterými Vás rádi seznámíme. Jedná se o paláce, bytové domy a prodejny na exponovaných místech Prahy, které prošly nebo prochází postupnou rekonstrukcí.

Kvalitní kancelářské, obchodní a bytové prostory nabízíme náročným a bonitním nájemníkům (např. zastupitelské úřady, bankovní ústavy, specializované obchodní organizace, známé poradenské, advokátní a inženýrské společnosti, finanční organizace, ale i drobnější seriozní podnikatelé, nároční nájemci luxusních bytů ale i rodiny, které upřednostňují bydlení v samém centru Prahy). Srdečně Vás zveme na prohlídku našich volných prostor.

Naši adresu www.realfina.cz  si rozhodně poznamenejte, pokud alespoň čas od času vyhledáváte pronájem bytů, luxusních bytů, kanceláří, luxusních kanceláří, obchodů, prodejen či skladů v Praze. Tým našich ochotných zaměstnanců Vám vždy rád vyjde vstříc, předvede nabízené prostory a v případě, že se stanete nájemci našich prostor, tak s Vámi bude i nadále v kontaktu, vše  k Vaší i naší naprosté spokojenosti.